Kastriot Sylejmani emërohet këshilltar politik i Fatmir Limajt

94

Kryetari i Nismës Socialdemokrate për Viti, Kastriot Sylejmani, është emëruar këshilltar politik i zv.kryeministrit të Republikës së Kosovës Fatmir Limaj, transmeton Plus Tv.

Këtë e ka bërë të ditur Sylejmani, përmes një postimi në profilin e tij në Facebook.

MÖBEL THEMA

“Të nderuar miq, ju njoftoj se nga sot jam emëruar këshilltar politik i zv.kryeministrit të Republikës së Kosovës z. Fatmir Limaj”.

“Për mua është nder, privilegj dhe njëkohesisht përgjegjësi të jem pjesë ekipit të z. Limaj në Qeveri”, ka shkruar Sylejmani.

Comments