Kejvina bën një vallëzim sensual nën ritmet e “Bye Bye” [Video]

293

Kejvina Kthella ka postuar një vallëzim sensual nën ritmet e këngës “Bye Bye” të Dafina Zeqirit dhe Taynas.

Duket se kjo këngë vetëm një ajvë pasi që ka dalur është shndërruar në një hit. Ajo tani ka marrë 6 milionë shikime në Youtube.

Edhe bukuroshja Kthella duket se është një adhuruese e kësaj kënge./Gazeta Express/

 

MÖBEL THEMA

Kejvina Kthella

Vallezimi i Kejvines

Gepostet von N’Rm I am Sonntag, 18. August 2019

Comments