Kejvina Kthella gati t’i tregoj të gjitha në veshje të shkurtë [Foto]

273

Modelja shqiptare, Kejvina Kthella ka sjellur një tjetër imazh provokuese.

Në një veshje të shkurtë, modelja seksi ka zbuluar këmbët e gjata dhe linjat perfekte, shkruan Indeksonline.

 

 

MÖBEL THEMA

“Kryeveper thot Oriola Marashi”, ka shkruar Kejvina.

Në llogarinë e biondinës joshëse nuk mungojnë asnjëherë pozat provokuese ku fokusin kryesor e kanë format e saj./Indeksonline/

Comments