Këngëtari shqiptar reagon pas dorëheqjes së kryeministrit Haradinaj

799

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradina sapo dha dorëheqje.

Dorëheqja e tij erdhi e papritur habiti të gjithë, dhe shkaktoi reagime të shumta shkruan Indeksonline.

MÖBEL THEMA

Edhe këngëtari shqiptar Gold AG ka bërë një postim në në Facebook duke publikuar këngën e tij ‘Nuk ka gjyq që m’gjykon’, këngë kjo kushtuar pikërisht Ramush Haradinajt vite më parë që ka qenë i ftuar nga Specialja.

 

 

Ndryshe, Haradinaj sapo u larguar nga Qeveria./Indeksonline/

Comments