Këngëtarja e njohur shqiptare provokon fansat në rrjete sociale

289

Këngëtarja e njohur e ka bërë ‘nxehtë’ në Instagram.

MÖBEL THEMA

Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj i ka provokuar fansat e saj në Instagram, shkruan lajmi.net.

Ajo është shfaqur e veshur tejet provokative derisa është ulur poshtë dhe duket tërheqëse.

Anxhelina duke qenë aktive në këtë rrjet social edhe foto publikon shumë shpesh. Këngëtarja nuk ka sjell qe një kohë ndonjë projekt muzikor mirëpo po punon pa reshtur./Lajmi.net/

Comments