Kërcënon nënën e tij, përfundon në pranga një person në Gjakovë

84

Në mëngjesin e djeshëm policia e rajonit të Gjakovës ka arrestuar një person të komunitetit ashkali pasi kishte kërcënuar nënë e tij verbalisht përmes telefonit.

MÖBEL THEMA

Ai është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/

Comments