Kështu i fitoi Kim Kardashian 2 milionë dollarë brenda pak minutave

157

Kim Kardashian u bë e famshme me trupin e saj por edhe biznesi po i shkon shumë mirë.

Ajo ka hedhur në treg linjën e re të të brendshmeve në formë korseje dhe mund të themi me plot gojën se ka bërë namin.

Nuk kanë kaluar as dy minuta nga hedhja në treg e kësaj linje dhe ajo rezultoi me një fitim prej 2 milion dollarësh.

MÖBEL THEMA

Një fitim marramendës në kaq pak kohë nuk e kishte menduar askush.

Fillisht kjo linjë e të brendshmëve që Kim ka lansuar është vendosur të quhej “Kimono”, por japonezët kanë reaguar duke thënë se ajo po shrytëzon kulturën e tyre për të përfituar.

Kështu, dy javë para se ta publikonte, Kim e ka ndërruar emrin e linjës, duke e quajtur “SKIMS”.

Comments