Kiara Tito “djeg” me pamjen sërish! [Foto]

177

Kiara Tito është njëra nga prezantueset shqiptare që komentohet shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese dhe seksi.

 

 

MÖBEL THEMA

Kiara mbante veshur një fustan ngjyrë të zezë të shkurtë kombinuar me këmishën ngjyrë kafe.

Rikujtojmë që Kiara përflitet shumë edhe për lidhjet e dashurisë, ku njëra nga to ishte edhe ajo me Butrint Imeri. Ani pse kjo u mohua./Indeksonline/

Comments