Kiara Tito duket kaq e bukur në këtë veshje[Foto]

129

Kiara Tito një super femër, që e dëshmon me çdo imazh që publikon, shkruan Kosovarja.

Edhe kësaj radhe, ajo ka publikuar në të tillë ku shfaqet mjaft joshëse me veshjen që ka zgjedhur.

MÖBEL THEMA

Kujtojmë se moderatorja shqiptare, është e përfolura e kohëve të fundit, për lidhjen e mundshme me Butrint Imerin, ani pse ky i fundit ka deklaruar se ajo që i lidhë bashkë dyshen, është vetëm shoqëria e afërt dhe respekti për njëri-tjetrin.

/Kosovarja/

Comments