Kida me imazhe të reja nga dukja në klip, e bukur dhe atraktive

130

MÖBEL THEMA

Dy prej artistëve më të dashur dhe më të suksesshëm në vend, Kida dhe Lyrical Son dje kanë publikuar bashkëpunimin e parë.

Kënga ‘Deja Vu’ bëri bashkë dyshen e njohur për të sjellur një projekt i cili nuk ka dyshime që do të jetë një hit veror, shkruan Indeksonline.

Me tu publikuar në kanalin zyrtar në ‘YouTube’ kënga ka arritur pothuajse një milion klikime.

Por, përveç melodisë, teksti dhe videoklipit të realizuar për mrekulli, ishte dhe këngëtarja Kida ajo që mahniti me dukjen.

Këngëtarja e re më moshë por me një karrierë të gjatë nuk ka zhgënjyer edhe një herë, ajo dukej joshëse në formë të mirë dhe me një stil të kuruar deri në detajin e fundit./Indeksonline/

Comments