Klubi i njohur italian njofton rinovimin e lojtarit në mënyrë epike

136

Mesfushori 32-vjeçar do të ishte jashtë kontratës në fund të muajit.

Ai u bashkua me Sardinët në vitin 2017 dhe bëri 28 paraqitje këtë sezon në Serie A dhe në Kupën e Italisë, përcjell lajmi.net.

Presidenti Giulini njoftoi në Twitter arritjen e marrëveshjes, duke publikuar mesazhet e tyre në WhatsApp.

MÖBEL THEMA

“Ciga i madh, ne jemi në duar të mira me ty, ose duhet të them këmbë të mira …”

“Faleminderit Pres, ne kemi vendosur disa struktura këtu”.

“Unë të pres nesër për nënshkrimin!”.

Comments