Alarmi SOS, shpëtohen 7 turistë në Durrës

173
Alarmi SOS, shpëtohen 7 turistë në Durrës

MÖBEL THEMA

Roja bregdetare kanë shpëtuar 7 turistë që rrezikonin të mbyteshin në ujërat e Detit Adriatik, në Durrës mbrëmjen e sotme.

Mjeti lundrues me të cilin udhëtonin ka pësuar avari dhe është dashur ndërhyrja e rojes bregdetare për t’i nxjerrë në breg.

Por fatmirësisht, burime bëjnë me dije se përvec panikut, turistët nuk pësuan asnjë lëndim.

Comments