Kosovë – Moldavi, formacionet zyrtare

59

Janë bërë zyrtare formacionet e sfidës Kosovë – Moldavi.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

‘Dardanët’ janë në kërkim të fitores së parë në vitin 2020, dhe për ta bërë këtë, duhet të mposhtin Moldavinë, në ndeshjen që luhet në ‘Fadil Vokrri’, me fillim nga ora 20:45.

Formacionet e ndeshjes:

Comments