Kujt i thotë Era Istrefi: Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur[Foto]

242

Era istrefi ka kohë që është zhvendosur përtej oqeanit Atlantik, përkatësisht në SHBA.

Këngëtarja shqiptare është duke punuar në këngë të reja si dhe në projekte të ndryshme të karrierës artistike.

Ajo gjithashtu është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale teksa sjell imazhe dhe video në rrjetet sociale.

Bukuroshja jonë gjatë ditës së djeshme ka lënë një mesazh mjaft interesant në llogarinë personale në Instagram.

MÖBEL THEMA

“Lëre të dashurën tënde, jam e mërzitur”, ka shkruar ajo duke mos dhënë detaje se kujt i drejtohet biondina.

Por, kujtojmë se këngën e fundit të këngëtares amerikane, Ariande Grande mund të dëgjohen refrene të teksteve.

Ndryshe, Istrefi ka paralajmëruar edhe një numër të madhe të koncerteve që do të realizojë këtë vit.

Comments