Kurrë më lehtë… 3, 2, 1 bëhu me Nissan Crossover!

40

Auto Mita, distributori i autorizuar i veturave Nissan, ka lansuar ofertën më të re në treg të quajtur “3… 2… 1… NISSAN”.

Tri modelet e veturës Nissan SUV,  X-Trail, Qashqai dhe Juke vijnë me çmime të jashtëzakonshme dhe me të gjitha pajisjet!

Krahas super zbritjes, ju do të përfitoni edhe:

3… servise krejtësisht FALAS

2… rezervarë FALAS

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

1… kasko FALAS!

Prandaj, zgjedhe veturën që t’përshtatet dhe për tjerat mendon Auto Mita!

Comments