‘Kush jam’ projekti më i ri muzikor nga Samanta Karavella [Foto]

92

Swiss Financial and Travel

‘Kush jam’ mban titullin kënga e cila vjen e realizuar edhe me videoklip të punuar nga Max Production, shkruan lajmi.net

Ishte Samanta ajo e cila e bëri të ditur këtë dhe publikoj një foto të shkëputur nga videoja e këngës.

Këngëtarja nuk ka zbuluar të tjera detaje vetëmse kënga pritet të publikohet shumë shpejtë./Lajmi.net/

Comments