“La Casa De Papel” së shpejti me 8 episoda të ri, ja kur do të lansohet!

210

‘La Casa de Papel’ (Money Heist) është një nga serialet më të shikuara në mbarë botën.

‘La Casa De Papel’ theu shumë rekorde të shikueshmërisë në tre sezonet e publikuara deri më tani.

MÖBEL THEMA

Por tashmë është bërë e ditur se sezoni i katër është gati, transmeton Indeksonline.

Tre prill 2020 është pikërisht data kur edhe dot ë fillojë publikimi i sezonit të katërt me radhë.

Përmes një njofimi në faqen zyrtare të serialit në Facebook, është bërë e ditur se sezoni i katërt do të ketë 8 episode, dhe kanë bërë të ditur edhe kohën kur do të transmetohet nëpër vende të ndryshme nëpër botë.

Ky është një lajm i shumëpritur nga adhuruesit e këtij seriali tejet të suksesshëm e të dashur për publikun. /Indeksonline/

Comments