Labi e ‘kall’ Kaçanikun me këngën ‘Ushton Gryka e Kaçanikut’ (Video)

135

Labinot Tahiri njihet për vokalin dhe atmosferën që bënë në çdo paraqitje të tij publike.

Së fundmi, Tahiri e ka ‘kallur’ atmosferën në një klub nate në Kaçanik.

 

 

Më këngën ‘Ushtron Gryka e Kaçanikut’, ai ka entuziazmuar publikun duke bërë që të ndezët edhe më shumë atmosfera.

MÖBEL THEMA

Shikoni më poshtë këto pamje, vërtetë argëtuese./Indeksonline/

Comments