Lajm i hidhur për NISMA-n dhe AKR-në, përfundimisht nuk e kalojnë pragun

529

Koalicioni NISMA-AKR-PD përfundimisht nuk do të kalojë pragun.

MÖBEL THEMA

Nga numërimi i votave me vonesë të diasporës, që po bëhet në QNR, Indeksonline mëson se ky koalicioni s’ka arritur votat e mjaftueshme për tu bërë pjesë e Kuvendit.

Mësohet se kjo partia e Limajt dhe Pacollit kanë marrë 187 vota.

Comments