Lajmi i fundit: Paolo Maldini dhe djali i tij dalin pozitiv me koronavirus

64

Sipas “GianLucaDimarzio” Paolo dhe Daniel Maldini ka në dalur pozitiv me koronavirus.

Po ashtu njoftimi zyrtarë e ka bërë edhe vetë skaudra e AC Milan, shkruan IndeksOnline.

MÖBEL THEMA

“AC Milan njofton se drejtori teknik, Paolo Maldini pasi ka mësuar që kishte pasur kontakt me një person që ka dal pozitiv i është nënshtruar testeve ku ai dhe djali i tij kanë dalur pozitiv”.

Po ashtu klubi italian ka treguar që gjendja e tyre është e mirë./IndeksOnline/.

Comments