LDK-VV: Nuk ka marrëveshje vazhdojnë bisedimet

106

Pas dy orësh bisedimesh, LDK dhe LVV nuk kanë arritur gjuhë të përbashkët për arritjen e një marrëveshje.

MÖBEL THEMA

Albin Kurti për media ka konfirmuar se nuk është gjetur gjuhë e përbashkët dhe nuk ka marrëveshje.

Bisedimet pritet të vazhdojnë në ditët e ardhshme mes liderëve të dy partive./Indeksonline/

Comments