Ledina Çelo siç nuk e keni parë kurrë, shfaqet me bikini dhe ‘tërbon’ jugun e Shqipërisë! [Foto]

74

Swiss Financial and Travel

Edhe këngëtarja Ledi Çelo duket se ka nisur pushimet, ajo është shfaqur me bikini dhe duket në super formë.

Edhe pse 41 vjeç, këngëtarja shihet të ketë një trup me forma dhe të kuruara.Më poshtë ju sjellim disa foto nga Instagrami i saj personal.Kalimi i viteve po e bën Ledinën edhe më simpatike!

MÖBEL THEMA

Comments