Ledri publikon këngën më të re ‘Prej inati’

95

Publiku ka qenë tejet entuziast për këtë projekt, pasi artisti kishte javë që po e paralajmëronte dhe fragmentet që ai ndante e bënin këtë këngë edhe më të kërkuar, shkruan lajmi.net.

Ledri kësaj radhe në këngën e titulluar ‘Prej inati’ vjen më i ‘butë’ se projektin paraprak.

MÖBEL THEMA

Teksti i këngës si edhe çdo herë tjetër është shkruar nga vet ai.

Në videon e mëposhtme mund ta gjeni këngën e re të Ledrit ‘Prej inati’.

Comments