Ledri uron ish-të dashurën për suksesin historik

199

Edhe Ledri Vula i është gëzuar suksesit të Dua Lipës Dua Lipa pas suksesit të arritur në edicionin e 61-të të “Grammy Awards”, ka pranuar shumë urime nga familjarët, fansat, miqtë dhe kolegët. Ledri Vula e ka uruar këngëtaren përmes një komenti mbi imazhet që Dua i ndau me ndjekësit pas përfundimit të ceremonisë.

MÖBEL THEMA

“Urime”, ka shkruar Ledri, i cili e duartroket përmes një ’emoji. Kujtojmë që Dua Lipa ka fituar çmimin “Kënga më e mirë në zhanrin dance” dhe “Artistja më e mirë e re”.

Comments