Liga e Kampionëve vazhdon sot me këtë çerekfinale

78

Sonte do të vazhdojë Liga e Kampionëve me çerekfinalen e radhës, e që është ajo në mes RB Leipzig dhe Atletico Madridit.

Ndeshja do të fillojë në orën 21:00 dhe do të zhvillohet në stadiumin “Jose Alvalade” të Lisbonës.

MÖBEL THEMA

Fituesi i kësaj ndeshje do të arrijë në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve.

Triumfuesi i kësaj përballjeje do të përballet në gjysmëfinale me Paris Saint-Germain.

Comments