LIVE/ Hidhet shorti në Champions,kemi përplasje anglezësh

115

Në Nyon të Zvicrës është hedhur shorti për fazën çerekfinale të Champions Leagues Shkruan Faktiditor.ch.Juventus do përballet me Ajaks,Barcelona kundër Manchester United,Liverpool me Porton dhe përballja angleze midis Manchester City dhe Totenhem

MÖBEL THEMA

Kujtojmë se më 9 dhe 10 prill zhvillohen ndeshjet e para në çerekfinale, ndërsa ato të kthimit pas një jave më 16 dhe 17 prill.

Kompeticioni më i rëndësishëm evropian ka hyrë në fazën më interesante pasi vetëm 4 skuadra do të synojnë biletën për në gjysmëfinale.

Comments