Lola Haradinaj elegante dhe me shumë stil [Foto]

214

Lola Haradinaj po vazhdon të jetë mjaft prezente ne fotografi të ndryshme në rrjetet sociale.

Bashkëshortja e Daut Haradinaj njihet për stilin e saj dhe elegancën që e karakterizon, shkruan Indeksonline.

 

 

MÖBEL THEMA

Prandaj ajo asnjëherë nuk zhgënjen me paraqitjen e saj, e kështu ndodhi edhe në një postim të radhës që ka bërë.

Me veshje unik trupin shtatgjatë dhe me shumë stil, Lola dukjen në formën më të mirë.

Ndryshe, Lola dhe Dauti janë prindër të dy fëmijëve./Indeksonline/

Comments