Lola Haradinaj… kaq e thjeshtë dhe kaq e bukur duket sot [Foto]

83

Bashkëshortja e deputeti Daut Haradinaj, Lola njihet si një ndër femrat më të bukura.

MÖBEL THEMA

Ajo vazhdimisht është aktive në rrjetet sociale, duke pozuar si një zonjë e vërtetë, transmeton Indeksonline.
Këtë herë ajo është parë me një fustan të shkurtë por shumë të bukur e që e bën Lolën të duket edhe më me shumë stil në një mbrëmje në Prishtinë.

Comments