Loredana, publikon këngën e re “Genick”

112

Loredana Zefi kohët e fundit është mjaft aktive me publikimin e projekteve të reja muzikore, që po priten mjaft mirë nga publiku, shkruan Indeksonline.

Gruaja e reperit Mozzik së fundmi ka publikuar një këngë të re solo me titullL “Genick”, e cila për 8 orë ka arritur afër 500 mijë dëgjime në kanalin e saj në Youtube.

Kënga është e shoqëruar me videoklip dhe është pjesë e albumit të këngëtares. /Indeksonline/

Comments