Luana Vjollca ‘djeg’ rrjetin me imazhin e fundit [Foto]

146

Lumi - Fahrschule

Dhe tani, ajo çka u përfol më së shumti ishte dukja e Luanës në klipin e ri “Mi dhe flakë mallit tim”, shkruan lajmi net.

Një paraqitje e ‘zjarrtë’ e moderatores Vjollca e cila mahniti të gjithë e kjo përkufizohet më së miri me thënien e këngëtarit Mc Kresha: “Muzika kqyret nuk ngohet”.

MÖBEL THEMA

Fotot e publikuara në rrjete sociale janë pëlqyer dhe komentuar tejet shumë nga një milion ndjekësit që ajo, ka në Instagram.

Bashkëpunimi me Bujar Qamilin “Mi dhe flakë o mallit tim”, tashmë numëron mbi një milion klikime në Youtube. /Lajmi.net/

Comments