Marina tregon se si Geti gatuan për të kur ka kohë të lirë! / Foto

141

Lumi - Fahrschule

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë ndër çiftet më të dashur për publikun.

MÖBEL THEMA

Ata u martuan në shtator të vitit të kaluar, gjersa tash e sa vite jetojnë së bashku në Tiranë.

Foto: Marina Vjollca/Instagram

Çifti ruajnë një harmoni shumë të mirë mes vete, dhe këtë e kanë treguar edhe përmes fotografive që publikojnë së bashku në rrjetet sociale.

Ditët e tyre në përditshmëri janë shumë më ndryshe nga ato kur kanë ndonjë angazhim në projekt muzikor apo televiziv.

Së fundmi, Marina ka publikuar në InstaStory një imazh, duke treguar se si bashkëshorti i saj gatuan për të.

Në fotografinë e publikuar, Marina prezanton një pulë të cilën reperi po e ziente, teksa me shaka ajo shkruan në mbishkrimin e fotografisë se Geti e ngacmon duke i thënë “Shoqja ime në jacuzzi”.

Foto: Marina Vjollca/InstaStory

 Ndërkohë, Marina shkruan se kjo është ajo çfarë Geri bënë kur ka kohë të lirë, duke treguar kështu se ai nuk refuzon të gatuajë. /Telegrafi/
Comments