Matoshi: AKR do ta votojë pa kushte Qeverinë Hoti

121

Nënkryetari i AKR-së Fatmir Matoshi ka ritheksuar dhe njëherë se partia e tij do të votoj pro formimit të Qeverisë së re, të prirë nga Avdullah Hoti.

MÖBEL THEMA

Ai ka thënë se këtë  do ta bëjnë pa kushte por se më vonë nuk i dihet.

Comments