Me këtë këngëtare po sjell duet Sinan Vllasaliu

162

Sinan Vllasaliu ka paralajmëruar bashkëpunimin e ri.

MÖBEL THEMA

Sinan Vllasaliu këto ditë publikon bashkëpunimin me këngëtaren Anxhela Peristeri, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Ata”, ndërsa për të kanë bashkëpunuar me “Threedots” dhe “MaxProductional”, ndërsa do të publikohet të shtunën (18 janar).

Mbetet të shihet se çfarë kanë përgatitur kësaj radhe këta dy artistë, të cilët kanë bashkëpunuar për herë të parë. /Lajmi.net/

Comments