“Me ty Kosova ime”, reperja shqiptare e emocionuar para ndeshjes së sontme [Foto]

257

Sonte mbahet ndeshja Kosovë-Angli.

Ndeshja Kosovë-Angli do të mbahet në stadiumin e Southamptonit “St. Mary’s” dhe fillon në orën 20:45, shkruan lajmi.net.

Të gjithë shqiptarët janë në ethe, pasi në të njëjtën orë kur luan Kosova-Anglia, ndeshet edhe Shqipëria me Islandën.

Reperja Rina Balaj, përmes rrjeteve sociale ka shprehur përkrahjen për përfaqësuesen e Kosovës.

“Paq fat Kosovë. Me ty Kosova ime. Sonte 20:00”, ka shkruar ajo. /Lajmi.net/

Comments