Meda dhe Mc Beka lansojnë këngën e re ‘Prishtinalike’

140

Këngëtari i njohur dhe mjaft i dashur për publikun Meda, është mjaft aktiv me lansimin e projekteve muzikore këtë sezon verorë, shkruan Indeksonline.

Pas publikimit të disa këngëve rresht javën e kaluar aj tanimë ka publikuar bashkëpunimin e ri me reperin Mc Beka.

MÖBEL THEMA

Kënga është e shoqëruar me videoklip dhe është mjaft ritmike. /Indeksonline/

Comments