Melinda joshëse në bikini, akuzohet për ‘photoshop’ [Foto]

632

Reperja e njohur, Melinda Ademi krahas projekteve dhe koncerteve nuk i lë anash as fotosrsionet.

Të fundit herë ajo realizoj një të tillë në bikini, në të cilat u shfaq seksi dhe dukej tejet në formë, shkruan Indeksonline.

 

 

Edhe këtë herë Melinda solli një pikërisht nga ky set fotografish, Melinda vuri në pah belin e hollë dhe këmbët seksi, por jo gjithçka shkoj ashtu siç duhej.

MÖBEL THEMA

Menjëherë pas publikimit të imazhit ajo mori komente të shumta në të cilën akuzohej për përdorim të ‘photoshop-it’.

Për të lexuar këto komente mjafton të shkoni tek postimi i saj i fundit në ‘Instagram’.

Ndërsa, reperja nuk ka bërë asnjë reaguar  ndaj këtyre akuzave./Indeksonline/

Comments