Merret vendim për futbollistët e Juventusit të prekur me koronavirusin

116

Futbollistët e Juventusti, Daniele Rugani, Blaise Matuidi dhe Paulo Dybala kanë dalur ditë më parë pozitiv me koronavirus.

Sipas Calciomercato tre futbollistët e Juventusit do t’i nënshtrohen testeve të reja për koronavirus, transmeton IndeksOnline.

 

MÖBEL THEMA

 

Shpresat e skuadrës italiane janë që rezultatet të dalin negative mirëpo sipas raportimeve kjo gjë është pak e mundur për shkak të karantinës.

Kurse sezoni aktual pritet të rifillojë përsëri por nuk është duke u përjashtuar as mundësia që i tërë sezoni të anulohet./IndeksOnline/.

Comments