Milan – Lazio, sherr masiv pas ndeshjes [Video]

310

MÖBEL THEMA

Ndeshja mes Milan dhe Lazio ka përfunduar në mënyrën më të keqe të mundshme.

Pas vërshëllimës së trefishtë të arbitrit ka shpërthyer një sherr masiv në fushën e San Siro-s me protagonist autorin e golit të vetëm të sfidës Franck Kessie.

Comments