Milan merr fitore dramatike ndaj Parmas

96

AC Milan më në fund ka realizuar fitore.

MÖBEL THEMA

‘Rossonerët’ kanë mposhtur në udhëtim Parman me rezultat minimal, krejt në fundin e takimit.

Ishte mbrojtësi Theo Hernandez (89′) ai i cili duhet të zgjidhte punën e golit dhe t’i siguronte skuadrës së tij tre pikë të mëdha.

Milan me 17 pikë renditet në pozitën e 11, kurse Parma me një pikë më shumë mban pozitën e nëntë. /Lajmi.net/

Comments