Misteri i vdekjes së 20-vjeçares shqiptare: Kush dhe pse e dhunoi për vdekje?

254

Lumi - Fahrschule

Vdekja e 20-vjeçares”>20-vjeçares shqiptare në Itali është e rrethuar plot mister.

Fillimisht u deklarua nga mediat italiane se ajo punonte prostitutë, dhe në vendin fqinj kishte ikur fillimisht për shkak të të dashurit italian.

Por pavarëisisht zërave, ende nuk dihet e vërteta e 20-vjeçares”>20-vjeçares. Kush dhe pse e dhunoi barbarisht e më pas e hodhën nga makina në ecje e sipër?

Kjo është pyetje që ngrenë mediat italianë, teksa raportojnë për ngjarjen e rëndë.

MÖBEL THEMA

Në vend, në teshat e vajzës është gjetur një fotokopje e letërnjoftimit si dhe një telefon celular që ka kaluar për hetim, lidhur me gjithë telefonat e fundit të bëra apo marra nga viktima.

Në kërkim nga policia është mjeti nga i cili u hodh apo e hodhën vajzën e re natën mes të shtunës e të dielës, në afërsi të një pike karburanti.

Është kjo pista kryesore ku po hetohet, pasi sipas La Spampa, një

“Rashë nga makina”, këto kane qenë fjalët e fundit që ajo ka mundur të belbëzojë teksa e cuan në gjendje të rëndë në spitalin Santa Croce di Moncalieri. /albeu.com/

Comments