Bota — January 11, 2017 at 10:24 pm

Momenti dramatik kur shitësi i armëve vret grabitësin (Video +18)

by

Një moment mjaft dramatik është regjistruar nga kamerat e sigurisë, kur pronari i dyqanit të armëve vret grabitësin, raporton DailyMail, transmeton lajmi.net

Dy grabitës me maska dhe armë në dorë u futën në dyqanin e armëve për të vjedhur, por gabuan rëndë.

Pronari i dyqanit, 64-vjeçari nxori armën e tij dhe shtiu drejt tyre. Njërin e la të vdekur, derisa tjetri ikën. Ngjarja ka ndodhur në Mableton të Gjorgjias. /Lajmi.net/

Comments

comments