Momenti kur policia qëllon për vdekje sulmuesin e Ohios

252

MÖBEL THEMA

Pamje të marra nga kamerat tregojnë momentin dramatik kur terroristi në shtetin e Ohios u qëllua nga policia.

Në video shihen turma të mëdha të njerëzve që vrapojnë në panik dhe kërkojnë vende për tu fshehur nga sulmuesi i cili vrau gjithsej nëntë persona ndërsa plagosi 27 të tjerë.

Terroristi, që është identifikuar me emrin Connor Betts, ishte duke u futur në njërin prej lokaleve ku njerëzit po tentonin të mbroheshin në momentin kur u qëllua.

 

Comments