Morena Taraku publikon këngën e re e cila flet për jetën e saj luksoze

110

Morena Taraku e ka publikuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja Morena Taraku e ka lansuar në Youtube këngën e saj më të re, shkruan lajmi.net.

Ky projekt muzikor mban titullin “Swag” dhe flet për jetën e saj super luksozre.

Muzikën e bëri NLS dhe DryBeatz ndërkaq tekstin e shkroi Morena bashkë me NLS. Videoklipin e realizoi produksioni MAX, në të cilin Morena shfaqet shumë provokuese.

Çfarë vlen të theksohet është se ajo në këtë projekt muzikor erdhi si repere./Lajmi.net/

Comments