Moti me diell, temperatura deri më 24 gradë

50

Mot stabil me temperatura më të ulëta, paralajmërojnë nga Enti Hidrometeorologjik për periudhën e ardhshme. Ndërsa sot moti do të jetë me diel dhe vranësira të vogla. Temperatura minimale do të jetë në interval prej minus 1 deri 9 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 14 deri më 21 gradë Celsius.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Në Shkup dhe rrethinë do të mbaj mot i ngjashëm, temperatura minimale do të ulet në 3 gradë, ndërsa ajo maksimale do të arrij deri më 18 gradë Celsius.

Comments