Moti sot në Maqedoninë e Veriut

188

Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe vranësira mesatare. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme.

Informohu per Koronavirusin ne Zvicer

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 9 gradë celcius, ndërsa ato ditore do të jenë në interval prej 18 deri 28 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, pritet të ketë ulje të temperaturave ditore, si dhe paralajmërohen reshje të shiut në disa vende./Telegrafi/

Comments