Rita Ora zyrtarisht në lidhje me Chris Brown[Video]

156

Kohë më parë është diskutuar për një lidhje të mundshme mes Rita Orës dhe Chris Brown, mirëpo asgjë nuk ka qenë e konfirmuar.

Lidhja e tyre tashmë është zyrtarizuar dhe ‘MTO News’ konfirmojnë se Rita dhe Chris tashmë janë çift, trasnmeton lajmi.net

Palët janë parë mbrëmë në Milano në një ndejë duke festuar gjatë gjithë natës dhe kjo është kapur nga njerëzit që ishin të pranishëm aty.

MÖBEL THEMA

Të dy kanë qëndruar në Milano për një ‘Fashion Shows’ pastaj çifti kanë vazhduar ndejën në klubin e lartëpërmendur për tu argëtuar gjithë natën.

Pas kësaj të dy janë parë teksa po shkonin te hoteli i Chris Brown ku edhe e kanë kaluar natën.

Kujtojmë se ata kanë edhe një duet dhe kënga ‘Body on me’ aktualisht ka 189 milionë klikime në Youtube.

Comments