Mozzik incizon Hanën duke thirrur babi

203

Mozzik është duke e kaluar fund-javën me vajzën e saj Hana, me të cilën minuta më parë ndau një video shumë të këndshme në Instagram, shkruan lajmi.net.

Në postimin e bërë reperi shihet duke mësuar vajzën e tij të thotë ‘Babi’, dhe mënyre si ajo e thotë po e gëzon jashtë mase autorin e këngës ‘Dhelpër dinake’.

MÖBEL THEMA

Reperi edhe për shkak të angazhimeve por edhe pas ndarjes nga Loredana nuk mundi të qëndroj afër saj çdo moment, dhe këto bashkime të vogla Mozzik po i shijon në maksimum.

 

Comments