Mungon Neymar-Cavani, zbulohet formacioni i PSG-së në Champions League

73

Ditën e martë startojnë emocionet në Champions League që tashmë vjen në fazën më interesante atë me eliminim direkt.

Kryendeshja e ditës së nesërme pritet të jetë dueli ndërmjet Manchester Unite dhe PSG-së që do të luhet në “Old Trafford”.

MÖBEL THEMA

‘Djajtë e Kuq’ do të jenë shumë me fat në përballjen e parë ndaj skuadrës franceze, pasi këta të fundit do të jenë pa Neymarin dhe Edinson Cavanin.

L’Equipe ka përpiluar një formacion të mundshëm që PSG mund të përballet me Manchester United:

Formacioni i PSG-së: Buffon – Kehrer, Silva (C), Kimpembe, Bernat – Verratti, Marquinhos – Alves, Draxler, Di Maria – Mbappe.

Comments