Ndihmës trajneri i Ballkanit debaton me përfaqësuesit e Prishtinës: Edhe në livadh dalim i matim forcat

109

Gjatë ditës së nesërme do të zhvillohet super derbi vendor në mes Prishtinës dhe Ballkanit.

E për këtë ndeshje në një emision në televizonin T7 janë duke debatuar përfaqësuese të dy klubeve.

 

MÖBEL THEMA

 

Ndihmëstrajneri i Prishtinës, Debatik Curri tha që skuadra e Ballkanit nuk është mësuar të luaj në një stadium të madh siç është ‘Fadil Vokrri”.

Kurse ndihmëstrajneri i Ballkanit, Agim Maliqi vazhdoi duke thënë që ky nuk do të jetë një problem për skuadrën e Ballkanit e madje ai ka thënë që kjo skuadër edhe në një livadh do të pranonte që t’i matnin forcat me skuadrën e Prishtinës.

Comments