Kronika e Zezë, Lajme — January 11, 2018 at 12:15 pm

Ngacmoi seksualisht të miturën në rrjete sociale, përfundon i arrestuar

by

Policia në Klinë ka arrestuar një person të dyshuar se përmes rrjeteve sociale ka ngacmuar seksualisht një vajzë të mitur.

Viktima është e moshës së mitur dhe është shtetase e Anglisë.

I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Comments

comments